KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 5918165
nr 591 8165
Grafiskt blad
1800-tal, med förgylld ram, 43x55
Kondition: skadad
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
torsdag 6 augusti 2009
kl 15:25:25